Ubytování, pokoje, apartmány, polopenze, parkování, nocleh

Ubytování

Ubytování v Hotelu Koliba – stylově vybavené pokoje a apartmán

V hotelu Koliba se nachází 35 plně vybavených pokojů s vlastním sociálním zázemím a dva velmi prostorné apartmány, které se skládají ze dvou samostatných pokojů a obývacího pokoje se sociálním zařízením.

Veškeré pokoje jsou vybaveny vším, aby se hosté cítili v našem hotelu jako doma. K dispozici je například bezplatné vysokorychlostní připojení na internet, TV a jiné.

  • check in od 15:00 hodin a Check out do 10:00.

  • možnost přiobjednání přistýlky

  • domácí mazlíčci jsou na hotelu povoleni (za poplatek 100 Kč / noc)

  • všechny dvoulůžkové pokoje je možné uspořádat jako single (jednolůžkové), twin (dvoulůžkové s lůžky od sebe) / double (dvoulůžkové s manželskou postelí)
V Litoměřicích a okolí se určitě nudit nebudete. Návod jak trávit volný čas naleznete na našem webu.
službacena
1 lůžkový pokoj820 Kč
2 lůžkový pokoj1200 Kč
3 lůžkový pokoj1850 Kč
Kontinentální snídaně100 Kč osoba
Polopenze150 Kč/osoba
Parkovánízdarma
  • dítě do 3 let zdarma

  • dítě do 7 let 300 Kč

  • pes 150 – 200 Kč

  • dětská postýlka za příplatek 200 Kč
Ukázka pokoje

Storno podmínky ze strany ubytovatele

Ubytovatel je oprávněn kdykoliv uplatnit vůči Objednateli storno. Dojde-li ke stornu ze strany Ubytovatele v době delší než 5 dnů před dohodnutým začátkem pobytu, nemá druhá strana právo na náhradu vzniklé škody či případných dodatečně vzniklých nákladů v souvislosti s náhradním ubytováním těchto osob.

Za okolnost vylučující odpovědnost Ubytovatele za vznik škody Objednateli se považuje i skutečnost, že ze strany Ubytovatele dojde vůči Objednateli ke stornu v době delší než 6 dnů (včetně) před dohodnutým začátkem pobytu.

Nebude-li možno ze zákonných důvodů nebo z důvodů výslovně dohodnutých mezi Ubytovatelem a Objednatelem postupovat dle bodu 4.1, pak platí, že Ubytovatel odpovídá za případnou škodu maximálně do částky 2.000 Kč nebo do částky ve výši 1/20 skutečně vzniklé škody – použije se přitom ta částka, která je pro oprávněnou stranu vyšší. Ušlý zisk se nehradí v žádném případě.

Váš E-mail: