Hotel Koliba v malebné oblasti Českého středohoří

PDF Profil Hotel Koliba ke stažení

Restaurace, ubytování, minipivovar, wellness

Restaurace Koliba byla založena již před 25 lety. Od té doby se značně rozrostla a hotel v současné době nabízí hostům již celkem 37 plně vybavených pokojů, kongresové sály s celkovou kapacitou 600 míst a kompletním technickým vybavením a s několika terasami. Pro hosty jsou připravené pivní lázně, wellness, salónek a stylová restaurace, kde si můžete pochutnat jak na staročeské kuchyni, tak na specialitách na grilu.

S velkým potěšením Vám také můžeme nabídnout prvotřídní pivo z našeho minipivovaru s jednoduchým názvem „Litoměřický Kousek“

Kongresy, konferenční prostory a kulturní akce

Pro Vás a Vaše obchodní partnery zajistíme:

V celém komplexu je zdarma internetové připojení. K dispozici je zdarma rozsáhlé parkoviště pro osobní auta i autobusy, s celkovou kapacitou až 100 vozů. Restaurace, kongresové sály a vybrané pokoje mají bezbariérový přístup.

Litoměřice

Hotel Koliba se nachází na okraji okresního města Litoměřice, vzdáleného pouze 60 km od hlavního města Prahy. Královské město Litoměřice se nachází v malebné oblasti Českého středohoří, lemované dvěma našimi největšími řekami- Labem a Ohří.

Více fotek exteriéru hotelu Koliba naleznete ve fotogalerii


<<< Návrat na stránky


Tisková verze www.kolibahotel.cz